Materiały i sprzęt medyczny
Szeroka oferta materiałów jednokrotnego użytku
Sprawdź nasze oferty specjalne
Promocyjne ceny na wybrane produkty z naszej oferty
Wszystko do laboratorium
Oferujemy specjalistyczny sprzęt medyczny do laboratorium
Wszystko do stomatologii
Oferujemy specjalistyczny sprzęt medyczny do stomatologii
Producent: Dürr Dental

FD 322 2,5L

Indeks produktu: A-011-001-0090

189,00 zł

Szacowany czas wysyłki: do 4 dni roboczych

Ilość sztuk

Sklep ALFAMED.PL oferuje następujące formy dostawy:

Kurier DPD Kurier DPD: 20,00 zł
DPD za pobraniem DPD za pobraniem : 20,00 zł
Odbiór osobisty Odbiór osobisty: 0,00 zł
Zamówienia o wartości powyżej 400,00 zł wysyłamy GRATIS!

Preparat FD 322 pozwala na bardzo szybką, a jednocześnie skuteczną, dezynfekcję i czyszczenie powierzchni produktów medycznych oraz wyposażenia – dzięki niemu wszystkie tzw. powierzchnie dotykowe będą higienicznie czyste. FD 322 pozwala na utrzymanie gabinetu w czystości pomiędzy wizytami kolejnych pacjentów. Produkt jest gotowym do użycia roztworem posiadającym bardzo szerokie spektrum działania - zabija bakterie, grzyby, w ograniczonym stopniu wirusy. Preparat należy umieścić w butelce ze spryskiwaczem, nie nadaje się do bezpośredniego stosowania na dezynfekowanej powierzchni – produktem należy zwilżyć ściereczkę lub gazę, która posłuży do wyczyszczenia konkretnych miejsc w gabinecie. Czas działania FD 322 jest maksymalnie krótki, dzięki czemu dezynfekcja trwa zaledwie chwilę. Po wyschnięciu nie pozostają żadne zabrudzenia i pozostałości po produkcie - zdezynfekowana powierzchnia pozostaje gładka i czysta.

FD 322 jest wolny od substancji i związków szkodliwych dla środowiska, środek został opracowany również pod kątem możliwie jak największego zminimalizowania oddziaływania substancji na personel gabinetu. Produkt został przetestowany na materiałach dostarczonych przez wiodących producentów urządzeń oraz elementów wyposażenia gabinetów stomatologicznych w celu wyeliminowania ewentualnego powstania efektów ubocznych, wynikających ze stosowania preparatu przez personel gabinetu. Produkt posiada delikatny i przyjemny cytrynowy zapach.

FD 322 eliminuje:

  • bakterie,

  • prątki,

  • drożdżaki,

  • grzyby,
  • w ograniczonym stopniu wirusy (działa na wirusy bezosłonkowe – adenowirusy, norowirusy, poliomawirusy SV 40).

Preparat powinno się stosować w formie nierozcieńczonej – po otwarciu jest on od razu gotowy do użycia. Jego czas działania wg VAH wyrażony w minutach wynosi 1 min (włącznie z działaniem na prątki gruźlicy).

Produkt przeszedł pozytywnie test 4 pól wg VAH/EN 16615 .

Substancje czynne – alkohol.

Opakowanie zawiera 2,5 l produktu.

Nowy produkt

Moje ulubione produkty

0